• ogłoszenia art

  Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków. Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką. Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

 • Galeria w chmurach

  Galeria w chmurach

  Nowoczesne obrazy do salonu,obrazy na płótnie,obrazy do wnętrz,do sypialni,obrazy na prezent,interior design.

 • Arkadiusz Dzielawski

  dzielawski.pl

  Malarstwo Arkadiusza Dzielawskiego mieści się nurcie realizmu magicznego, którego korzenie sięgają surrealizmu. Jego obrazy przedstawiają na pozór zwyczajną, powszednią rzeczywistość, która za sprawą zaskakujących zestawień przedstawionych motywów, namnażania detali, a także manipulacji perspektywą i światłem nabiera cech wyjątkowych i nadrealistycznych. Malarstwo stało się dla artysty ucieczką przed chaosem świata, rodzajem terapii połączonej z medytacją. Obrazy emanują spokojem i harmonią. Granica między tym co realne, a tym co fantastyczne ulega zatarciu, a postacie z płócien próbują nawiązać kontakt z odbiorcą. Nagromadzenie szczegółów i symboli odwołuje się do wyobraźni, skojarzeń i własnych doświadczeń widza, zachęcając do samodzielnej interpretacji.

 • uslugi artystów

  portal usługowo - promująco - informacyjny, obejmujący wszelkie dziedziny artystyczne: architektura i wystrój wnętrz, biżuteria, ceramika i szkło artystyczne, decoupage, fotografika, grafika i rysunek, inne, kaligrafia, literatura, malarstwo, moda, tkaniny, filc, muzyka, renowacja sztuki, rzemiosło artystyczne, rzeźba, scenografia, sztuka sakralna, taniec, teatr, wzornictwo przemysłowe.

 • Iza Kostiukow

  Iza Kostiukow

  Urodzona w Giżycku. Studiowała w Akademii Sztuk Pięknych (obecnie Uniwersytet Artystyczny) w Poznaniu. Dyplom w pracowni prof. Jacka Jagielskiego uzyskała w 1993. Pracuje w Galerii Centrum Kultury i Sztuki – Wieża Ciśnień w Koninie gdzie prowadzi zajęcia w pracowni rysunku i malarstwa. W 2011 wyróżniona przez Prezydenta odznaką honorową „Za zasługi dla miasta Konina”. Uprawia malarstwo sztalugowe. Jest tez kuratorką plenerów malarskich. Od 2013 we współpracy z ABC Gallery w Poznaniu organizowała Międzynarodowe Plenery Artystyczne – Summer Jam.

 • Zaczarowany dom

  zaczarowany dom

  Chcesz odnaleźć coś oryginalnego, co zaintryguje i zachwyci Twoich gości czy klientów? To dobrze trafiłeś.
  W naszym sklepie jest wszystko to, czego potrzebujesz. Wiemy, jak ważne jest, by otaczać się pięknymi przedmiotami. Cenimy sobie oryginalność, szyk i indywidualizm. Dzięki naszym produktom wszystkie wnętrza nabiorą szczególnego charakteru, a Państwo poczują się dzięki nim wyjątkowi.

 • Biżuteria Anny Samków

  Anna Samków

  Anna Samków to marka biżuterii unikatowej, ręcznie robionej. Dedykowana osobom poszukującym oryginalnych  form i stylu , które cenią  wyjątkowość i niepowtarzalność. Jej założycielką jest projektantka biżuterii należąca do Związku Artystów Polskiej Sztuki Użytkowej. Artystka tworzy biżuterię ze srebra, złota, naturalnych kamieni, pereł, kryształów i bursztynu.

 • Henryk Burzec

  Henryk Burzec

  Strona z okazji rocznica 100-lecia urodzin artysty

 • Dobrochna Wojda

  Dobrochna Wojda

  1981 r. urodzona w Łodzi. 2000-2006 studia magisterskie na Wydziale Filologicznym (Filologia Angielska) Uniwersytetu Łódzkiego, praca magisterska z zakresu postmodernistycznej kultury i literatury; 2009 państwowy dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie fototechnik; 2004-2007 współpraca z magazynem muzycznym Mystic Art (artykuły, recenzje, wywiady, dokumentacja fotograficzna koncertów). Udział w wystawach m.in. w Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Klagenfurcie, Bochum; od 2000 r. tłumaczenia tekstów z zakresu historii sztuki (artykuły, recenzje, etc); od 2002 stała współpraca z Galerią Ars Nova w Łodzi.

 • Jacek Łydżba

  Jacek Łydżba

  Sztukę mam w genach, po ojcu – rzeźbiarzu. Dlatego tworzę bez wysiłku a natchnienie mi nie przeszkadza. Maluję anioły, balony, samoloty, które należą do żywiołu powietrza, a ten jest mi najbliższy. Anioł jest moim ulubionym bohaterem, ponieważ jest bytem idealnym, jest wszędzie i może latać. W malarstwie ważny jest kolor. Mieszam farby tak, żeby żółty był bardziej żółty, a niebieski prawdziwie niebieski. Kolor powoduje, że obraz zyskuje dźwięk. Dlatego kiedy przybywa w nowe miejsce, jak żywa postać, musi zająć należyte, centralne miejsce. Mam poczucie wszechobecności, jestem wszędzie tam, gdzie trafiają moje obrazy – w prywatnych zbiorach i w galeriach. W ten sposób mogę czuć się trochę tak, jak mój główny bohater. Odpowiada mi i jedno, i drugie.

 • Galerie Sztuki

  galeria sart

  jedna z najpopularniejszych galerii sztuki w polskiej sieci - prezentująca BEZPŁATNIE wystawy polskiej sztuki plastycznej od 1999 roku. Zapraszamy tu wszystkich zainteresowanych artystów. Galeria Sart nie zajmuje się bezpośrednio sprzedażą prezentowanych prac plastycznych. Nie zajmuje się ich wyceną, ani umieszczaniem na aukcjach internetowych.

 • strony firmowe

  portfolio stron

  Netgaleria buduje strony o różnej tematyce. Zadowoleni artyści polecają naszą pracę swoim bliskim i znajomym. Szablony i gotowe skrypty można wykorzystać do tworzenia stron w tematach niekoniecznie związanych z działalnością artystyczną. Skontaktuj się z nami: biuro@netgaleria.org Przedstawimy naszą bogatą ofertę.