• Adam Patrzyk. Galeria malarstwa.

  Adam Patrzyk

  Nie maluje ludzi, zamiast nich przedstawia wnętrza, fasady domów, zapełnione książkami po sufit biblioteki, witryny sklepów. Jego obrazy są mroczne i pełne napięcia, mimo że nie pokazują dramatycznych scen. Maluje je bardzo gęsto, fakturalnie, tworząc niemal jubilerską tkankę. Wnętrza na jego płótnach to nie zwykłe pokoje, ale ponure cele lub tchnące pustką dekoracje teatralne. Jest w nich coś z ostatnich obrazów van Gogha.

 • malarstwo i grafika

  W polskiej bazie stron internetowych przedstawiamy najlepsze, wyróżnione adresy stron i sklepów internetowych związanych z szeroko pojętą tematyką: malarstwa, tworzenia obrazów, grafiki, rysunków, galerii ilustracji. Zachęcamy do założenia też własnej strony lub sklepu, korzystając z gotowych rozwiązań lub indywidualnych projektów szablonów dla własnej strony.

 • TRAVEL ART PHOTO

  Krzysztof Muskalski

  Krzysztof Muskalski – łączy dwie pasje okulistykę i fotografię artystyczną, podkreślając że oko i aparat fotograficzny mają szereg analogii w budowie i funkcjonowaniu. Szuka inspiracji w fotografii podróżniczej, która stanowi dla niego niezwykłe wyzwanie, bowiem łączy w sobie wiele gatunków fotografii.

 • Leszek Piotrowski Lesstro

  Leszek Piotrowski

  Leszek Piotrowski "Lesstro" was born 19th December 1984 in Gdynia, Poland. He graduated from the European Academy of Arts in Warsaw in 2009 with a master's degree in painting, a diploma with highest marks, under the guidance of Prof. Franciszek Starowieyski who is a distinguished Polish painter.

 • ogłoszenia art

  Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków. Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką. Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

 • Robert Misiewicz - autorska galeria fotografii

  Robert Misiewicz

  Fotografuję od 2005 roku, ale już jako dziecko nosiłem w sobie nieprzeciętną wrażliwość na piękno otaczającej przyrody, chłonąc świat wszystkimi zmysłami, podziwiając kłębiaste chmury, zielony las, wyobrażałem sobie pojedyncze obrazy. Dziś, będąc już dojrzałym człowiekiem, fotografuję, bo nadal rozbudza to we mnie wrażliwość na piękno, wiąże z krainą dzieciństwa. Robert Misiewicz.

 • Barbara Srebro-Fila Magia Kolorów

  Barbara Srebro

  kolory magii - Wielka Bogini odnaleziona przez Barbarę Srebro.

 • Galeria w chmurach

  Galeria w chmurach

  Nowoczesne obrazy do salonu,obrazy na płótnie,obrazy do wnętrz,do sypialni,obrazy na prezent,interior design.

 • Hanna Karasińska-Eberhardt

  H. Karasińska-Eberhardt

  Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie, Wydział Malarstwa. Studia u prof. Tadeusza Dominika. Promotorem pracy dyplomowej był prof. Stefan Gierowski. Tytuł pracy dyplomowej "Ikonografia nowych znaków plastycznych w XX w."

 • Lech Pierchała Netgaleria

  Lech Pierchała

  W swojej twórczości stosuję różnorodne techniki jednak całość podporządkowałem rysunkowi. Rok 2003 uważam za początek własnej autonomicznej drogi twórczej, wtedy to po raz pierwszy zacząłem rysować czarnym długopisem, który po dziś dzień jest moim naturalnym narzędziem pracy. W międzyczasie pojawia się olej, akryl jednak malarstwo, kolor, plama nie sprawiają mi satysfakcji.

 • Leszek Kostuj - galeria

  Leszek Kostuj

  Kiedy zaczynam malować, często bywa tak, że nie zastanawiam się nad efektem końcowym. Dopiero kiedy pojawiające się na płaszczyźnie obrazu plamy, linie, barwy zaczynają współdziałać budzi się wyobraźnia dając impuls do dalszych twórczych wyładowań. Na tym etapie tworzenia pojawia się pewien pomysł, wizja i koncepcja obrazu nastawiona na to, aby powstało dzieło w jak największym stopniu zaspokajające moje artystyczne i estetyczne potrzeby.

 • Galeria NA WPROST

  Na Wprost

  Celem działalności galerii jest prezentowanie sztuki na wystawach czasowych. Galeria sztuki "na wprost" otwarta jest na współdziałanie w obszarze różnorodnych form artystycznych jak malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia czy ceramika. Program wystawienniczy obejmuje artystówwszystkich środowisk  twórczych. Galeria sztuki "na wprost"prowadzi również warsztaty edukacyjne.

 • Arkadiusz Dzielawski

  dzielawski.pl

  Malarstwo Arkadiusza Dzielawskiego mieści się nurcie realizmu magicznego, którego korzenie sięgają surrealizmu. Jego obrazy przedstawiają na pozór zwyczajną, powszednią rzeczywistość, która za sprawą zaskakujących zestawień przedstawionych motywów, namnażania detali, a także manipulacji perspektywą i światłem nabiera cech wyjątkowych i nadrealistycznych. Malarstwo stało się dla artysty ucieczką przed chaosem świata, rodzajem terapii połączonej z medytacją. Obrazy emanują spokojem i harmonią. Granica między tym co realne, a tym co fantastyczne ulega zatarciu, a postacie z płócien próbują nawiązać kontakt z odbiorcą. Nagromadzenie szczegółów i symboli odwołuje się do wyobraźni, skojarzeń i własnych doświadczeń widza, zachęcając do samodzielnej interpretacji.

 • uslugi artystów

  portal usługowo - promująco - informacyjny, obejmujący wszelkie dziedziny artystyczne: architektura i wystrój wnętrz, biżuteria, ceramika i szkło artystyczne, decoupage, fotografika, grafika i rysunek, inne, kaligrafia, literatura, malarstwo, moda, tkaniny, filc, muzyka, renowacja sztuki, rzemiosło artystyczne, rzeźba, scenografia, sztuka sakralna, taniec, teatr, wzornictwo przemysłowe.

 • Iza Kostiukow

  Iza Kostiukow

  Urodzona w Giżycku. Studiowała w Akademii Sztuk Pięknych (obecnie Uniwersytet Artystyczny) w Poznaniu. Dyplom w pracowni prof. Jacka Jagielskiego uzyskała w 1993. Pracuje w Galerii Centrum Kultury i Sztuki – Wieża Ciśnień w Koninie gdzie prowadzi zajęcia w pracowni rysunku i malarstwa. W 2011 wyróżniona przez Prezydenta odznaką honorową „Za zasługi dla miasta Konina”. Uprawia malarstwo sztalugowe. Jest tez kuratorką plenerów malarskich. Od 2013 we współpracy z ABC Gallery w Poznaniu organizowała Międzynarodowe Plenery Artystyczne – Summer Jam.

 • Zaczarowany dom

  zaczarowany dom

  Chcesz odnaleźć coś oryginalnego, co zaintryguje i zachwyci Twoich gości czy klientów? To dobrze trafiłeś.
  W naszym sklepie jest wszystko to, czego potrzebujesz. Wiemy, jak ważne jest, by otaczać się pięknymi przedmiotami. Cenimy sobie oryginalność, szyk i indywidualizm. Dzięki naszym produktom wszystkie wnętrza nabiorą szczególnego charakteru, a Państwo poczują się dzięki nim wyjątkowi.

 • Biżuteria Anny Samków

  Anna Samków

  Anna Samków to marka biżuterii unikatowej, ręcznie robionej. Dedykowana osobom poszukującym oryginalnych  form i stylu , które cenią  wyjątkowość i niepowtarzalność. Jej założycielką jest projektantka biżuterii należąca do Związku Artystów Polskiej Sztuki Użytkowej. Artystka tworzy biżuterię ze srebra, złota, naturalnych kamieni, pereł, kryształów i bursztynu.

 • Henryk Burzec

  Henryk Burzec

  Strona z okazji rocznica 100-lecia urodzin artysty

 • Dobrochna Wojda

  Dobrochna Wojda

  1981 r. urodzona w Łodzi. 2000-2006 studia magisterskie na Wydziale Filologicznym (Filologia Angielska) Uniwersytetu Łódzkiego, praca magisterska z zakresu postmodernistycznej kultury i literatury; 2009 państwowy dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie fototechnik; 2004-2007 współpraca z magazynem muzycznym Mystic Art (artykuły, recenzje, wywiady, dokumentacja fotograficzna koncertów). Udział w wystawach m.in. w Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Klagenfurcie, Bochum; od 2000 r. tłumaczenia tekstów z zakresu historii sztuki (artykuły, recenzje, etc); od 2002 stała współpraca z Galerią Ars Nova w Łodzi.

 • Jacek Łydżba

  Jacek Łydżba

  Sztukę mam w genach, po ojcu – rzeźbiarzu. Dlatego tworzę bez wysiłku a natchnienie mi nie przeszkadza. Maluję anioły, balony, samoloty, które należą do żywiołu powietrza, a ten jest mi najbliższy. Anioł jest moim ulubionym bohaterem, ponieważ jest bytem idealnym, jest wszędzie i może latać. W malarstwie ważny jest kolor. Mieszam farby tak, żeby żółty był bardziej żółty, a niebieski prawdziwie niebieski. Kolor powoduje, że obraz zyskuje dźwięk. Dlatego kiedy przybywa w nowe miejsce, jak żywa postać, musi zająć należyte, centralne miejsce. Mam poczucie wszechobecności, jestem wszędzie tam, gdzie trafiają moje obrazy – w prywatnych zbiorach i w galeriach. W ten sposób mogę czuć się trochę tak, jak mój główny bohater. Odpowiada mi i jedno, i drugie.

 • Galerie Sztuki

  galeria sart

  jedna z najpopularniejszych galerii sztuki w polskiej sieci - prezentująca BEZPŁATNIE wystawy polskiej sztuki plastycznej od 1999 roku. Zapraszamy tu wszystkich zainteresowanych artystów. Galeria Sart nie zajmuje się bezpośrednio sprzedażą prezentowanych prac plastycznych. Nie zajmuje się ich wyceną, ani umieszczaniem na aukcjach internetowych.

 • strony firmowe

  portfolio stron

  Netgaleria buduje strony o różnej tematyce. Zadowoleni artyści polecają naszą pracę swoim bliskim i znajomym. Szablony i gotowe skrypty można wykorzystać do tworzenia stron w tematach niekoniecznie związanych z działalnością artystyczną. Skontaktuj się z nami: biuro@netgaleria.org Przedstawimy naszą bogatą ofertę.