jak założyć galerię w internecie?

  login:  
  hasło: 

  

przypomnienie hasła
 


Regulamin adresów w domenie:
netgaleria.pl
1. Konto w domenie netgaleria.pl i przypisane tu aliasy przeznaczone są wyłącznie do autentycznego używania jako prawdziwe adresy stron www. Zabronione jest zakładanie aliasów tylko w celach umieszczenia danej strony w naszych katalogach lub tylko w celach reklamowania tu witryny, która faktycznie promowana będzie w internecie pod innym adresem, szczególnie jeśli docelowa strona stosuje automatyczne przekierowanie wyprowadzające użytkowników z systemu netgaleria
 
2. Adres w domenie netgaleria.pl może być przypisany wyłącznie do polskojęzycznych stron związanych ze sztuką artystyczną. Alias nie może prowadzić do witryn niedokończonych - do "stron w budowie". Zdecydowanie preferowane będą kompletne witryny autorskie (wiele stron, galerie, teksty, dane kontaktowe). Administracja niechętnie udziela autoryzacji dla strony zawierającej tylko prosty automatycznie utworzony zestaw zdjęć.
 
3. Adres w domenie netgaleria.pl powinien prowadzić wyłącznie do indywidualnej, autorskiej strony artysty. Administracja nie zgadza się na przypisywanie aliasów do poszczególnych kont we wspólnych galeriach internetowych. Administracja nie zgadza się na przypisywanie aliasów dla ogólnych, wspólnych serwisów, zbiorczych galerii, toplist, katalogów, wieloosobowych portali internetowych, itp.
 
4. Rejestracja i korzystanie z samego aliasu/adresu (bez zamawiania budowy strony) jest całkowicie bezpłatne. Użytkownik nie może sprzedawać, dzierżawić ani wynajmować adresów. Wyjątkiem są adresy stron budowanych komercyjnie przez BWA - administrację serwisu netgaleria, takie aliasy będą rejestrowane i każdorazowo przedłużane odpłatnie.
 
5. Warunkiem korzystania z domeny netgaleria.pl jest poprawne założenie konta z wypełnieniem wszystkich pól formularza oraz prosta aktywacja w przesłanym przez nas automatycznym e-mailu w ciągu 48 godzin.
 
6. Każdy użytkownik może zarejestrować jedno konto i założyć w nim dwa różne adresy pod warunkiem, że ich liczba jest uzasadniona, a użytkownik nie rejestruje  wielu aliasów prowadzących do tej samej strony lub podstron jednej i tej samej witryny. Adres nie może być przekierowaniem do innego aliasu - musi prowadzić bezpośrednio do właściwej strony. Utworzenie przez jednego użytkownika wielu kont, może skutkować blokadą wszystkich adresów należących do tego użytkownika.
 
7. Serwis przeznaczony jest dla użytkowników nie posiadających własnej, wykupionej domeny. Wybrana nazwa subdomeny i opis powinny być związane z jej planowanym wykorzystaniem: czyli z nazwą konkretnego projektu, instytucji, twórczością lub nazwiskiem artysty. Nazwa domeny nie może zawierać znaków specjalnych oraz nie może być krótsza niż dwa znaki.
 
8. Każdy adres założony zgodnie z regulaminem działa domyślnie przez 365 dni (jeden rok), a jego działanie może być przez użytkownika konta wielokrotnie przedłużane na następne okresy. Nieprzedłużenie działania adresu traktowane jest jako rezygnacja z usług serwisu. Alias taki trafia na listę adresów porzuconych i może być przejęty przez innego użytkownika. Wyjątek stanowią adresy rejestrowane i zamawiane na zasadach komercyjnych /np. przy jednoczesnym zamawianiu budowy strony/ - takie aliasy nie przedawniają się, nie mogą być przejęte i nigdy nie będą już oferowane w puli nazw bezpłatnych.
 
10. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści wyświetlane na stronach, ani za informacje o danej witrynie, które pobierane są automatycznie do wyszukiwarek. Administracja dokłada wszelkich starań, aby wyszukiwarki np. Google oraz inne katalogi internetowe możliwie najpełniej pobierały informacje o adresie (pozycjonowanie), ale nie bierze żadnej odpowiedzialności ani za ich ich treść, ani za czas funkcjonowania w opisach katalogowych.
 
11. Administracja zastrzega sobie prawo do autoryzacji każdego zgłoszonego adresu. Właściciel domeny zastrzega sobie prawo do odmowy takiej autoryzacji bez podania przyczyny. Powtórne dodanie do serwisu strony negatywnie zautoryzowanej może skutkować zablokowaniem całego konta użytkownika i wyłączeniem wszystkich jego adresów.
 
12. Administrator zastrzega sobie prawo do blokowania automatycznych przekierowań wychodzących z systemu netgaleria, subdomen nieużywanych, adresów prowadzących do stron łamiących polskie prawo, adresów odbiegających treścią od tematyki artystycznej, adresów prowadzących do stron pornograficznych, do rankingów, toplist i katalogów - bez własnej treści oraz do usuwania kont użytkowników, którzy w jakiś sposób działają na szkodę serwisu i innych użytkowników. Powtórne dodanie do serwisu strony raz już usuniętej przez Administratora - spowoduje blokadę całego konta użytkownika.
 
13. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za wadliwe działanie systemu aliasów oraz zastrzega możliwość przerwania udzielania nowych adresów, jak również możliwość całkowitego zaprzestania świadczenia takich usług bezpłatnie.
 
14. Rejestracja użytkowników ma na celu jedynie zapewnienie bezpieczeństwa i funkcjonalności serwisu. Nadesłane dane nigdy nie będą przekazywane firmom lub osobom trzecim. Jednocześnie Użytkownik rejestrujący się w serwisie wyraża zgodę na ewentualne działanie systemu reklam (górna rameczka pod paskiem narzędzi w przeglądarce) oraz otrzymywanie informacji promocyjnych, których autorem jest wyłącznie administracja systemu netgaleria.pl
 
15. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w serwisie, regulaminie oraz do interpretacji postanowień tego regulaminu. Inne nie uwzględnione tutaj kwestie również leżą w gestii administratora.        » menu

  » Strona główna         
  » Katalog         
  » Porzucone adresy
        


   
    » ostatnio dodane aliasy

 mosaicart.netgaleria.pl
 ahmyogallery.netgaleria.pl
 ustronnybabiniec.netgaleria.pl
 lukaszmasiukiewicz.netgaleria.pl
 tomanko.netgaleria.pl
 agnestomanko.netgaleria.pl
 dabrowska-wozniak.netgaleria.pl
 monika.przybycien.netgaleria.pl
 geisha.netgaleria.pl
 salonikkolobrzeski.netgaleria.pl


   

Jeœli nie posiadacie własnej strony www, lub zamierzacie założyć dobrze reklamowany sklep internetowy w sieci to zachęcamy do zapoznania się z ofertą Polskiej Netgalerii. Budujemy witryny, zakładamy dobre galerie i tworzymy łatwe w obsłudze sklepy www. Zapraszamy do kontaktu z administracją portalu budowy stron artystycznych.© by Polskie Ekspozycje Sztuki

Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o ciasteczkach