jak założyć galerię w internecie?

  login:  
  hasło: 

  

przypomnienie hasła
 


  Co to jest alias? 
To jest miejce dla osób, które własną stronę www już mają! W tym dziale nie zakładasz u nas swojej witryny! Aby stworzyć własną galerię od podstaw zapraszamy tutaj: [WEBMASTER] Prosimy nie mylić aliasów z hostingiem co bardzo często się zdarza! Alias to jedynie przekierowanie! Czyli Twój nowy adres prowadzący do Twojej istniejącej już w internecie strony.  Oferujemy dyskretne, niewidoczne dla internautów i automatyczne przekierowanie na Waszą stronę. W ten prosty sposób można zakamuflować swój wcześniejszy długi, trudny do zapamiętania adres www. Mamy np. adres:
http://www.jakisdostawca.com/free3/~katalog2/kowalski23/
i dla takiego oto adresu możemy tu zarejestrować alias w domenie netgaleria.pl - który sprawi, że od teraz ten adres będzie wyglądał tak:
http://www.kowalski.netgaleria.pl
Cała procedura jest niezwykle prosta. Poniżej opisujemy kilka tematów związanych z założeniem i obsługą adresów:
  Zakładanie konta! 
Najpierw przeczytaj [regulamin]. Jeśli zgadzasz się z naszymi zasadami prowadzenia usługi aliasów to kliknij [rejestracja]. Wypełnij wszystkie pola, czyli: wybierz swój pseudonim, podaj imię i nazwisko, wybierz hasło i wpisz adres e-mail. Po naciśnięciu "rejestracja" system wyśle na podany e-mail list sprawdzający z prośbą o aktywację konta. Pamiętaj, że konto nieaktywne jest po kilku dniach kasowane przez system. Należy zatem pocztę z aktywującym linkiem odebrać w ciągu 48 godzin. Po udanej aktywacji zaloguj się na stronie www.netgaleria.pl podając wybrany wcześniej login i hasło.
  Zakładanie aliasów! 
Po udanym zalogowaniu pojawi się okno z obsługą Twojego konta. Wybierając: Nowy alias można założyć nowy adres do Twojej strony. System sprawdzi, czy wybrana nazwa jest wolna, jeśli tak to wypełnij wszystkie dostępne pola: adres do istniejącej Twojej strony, tytuł Twojej witryny, kilka słów, po których wyszukiwarki mają ją odnaleźć, krótki opis strony oraz napis, który pojawi się na pasku statusu (dół przeglądarki). Potem przydziel swoją stronę do wybranych Kategorii tematycznych i naciśnij "dodaj alias". W ten sposób można zarejestrować sobie dwa różne adresy, do dwóch różnych stron. Pamiętaj jednak, aby to były różne strony - Administrator sprawdzając Twoje aliasy może je zablokować lub nawet usunąć całe Twoje konto jeśli uzna, że złamałeś regulamin i zakładasz sobie adresy "na zapas".
  Nowy adres w wyszukiwarkach! 
Musi minąć trochę czasu, aby Wasz nowy adres zaczął pojawiać się w znanych wyszukiwarkach internetowych (google, wp, interia). Każdy portal, katalog czy wyszukiwarka inaczej odszukuje i zapisuje nowe strony - ale możesz wydatnie przyśpieszyć ten proces - zgłaszając każdy nowo utworzony adres np. tutaj: Wirtualna Polska, NetSprint. Po założeniu nowego adresu koniecznie wejdź na te strony i wpisz tam swój nowy adres. Nasz system stron pozwoli tym wyszukiwarkom dobrze zindeksować Waszą witrynę, tak aby internauci mogli łatwo ją odnaleźć.
  Przedłużanie działania! 
W oknie Twojego konta wyświetlać się będą zawsze wszystkie Twoje działające aliasy oraz czas działania aliasu. Twój poprawnie założony i zweryfikowany adres będzie działał dokładnie przez rok (365 dni). Pod koniec tego okresu na podany w koncie e-mail zostanie wysłany list z prośbą o przedłużenie jego działania. Zaloguj się wtedy na konto i po prostu kliknij "przedłuż". Licznik czasu zacznie działać od nowa! Działanie każdego adresu można przedłużać wielokrotnie - a cała ta procedura ma wyłącznie na celu weryfikację danych i sprawdzenie, czy użytkownik jest ciągle zainteresowany utrzymaniem swojego adresu. Bez decyzji o przedłużeniu Wasz adres przestanie działać oraz trafi na specjalną listę "adresów porzuconych" i będzie oferowany innym zainteresowanym użytkownikom do przejęcia. Dlatego tak ważne jest uaktualnianie danych na swoim koncie - głównie adresu e-mail - na który system wysyła przypomnienia o zbliżającym się końcu działania adresu. Aby sprawdzić lub zmienić swoje dane zaloguj się na konto i kliknij "profil".
  Kontakt z administracją! 
Można skontaktować się z nami. Ale uwaga! Odpowiadamy wyłącznie na pytania, które nie są wyjaśnione na tej stronie lub nie odpowiada na nie [regulamin]. Na poniższy e-mail można też powiadomić nas o złamaniu przez jakiegoś użytkownika regulaminu lub o chęci przejęcia nieużywanego adresu, który prowadzi do nieistniejącej strony. Po weryfikacji Administrator przydzieli Wam taki alias.        » menu

  » Strona główna         
  » Katalog         
  » Porzucone adresy
        


   
    » ostatnio dodane aliasy

 mosaicart.netgaleria.pl
 ahmyogallery.netgaleria.pl
 ustronnybabiniec.netgaleria.pl
 lukaszmasiukiewicz.netgaleria.pl
 tomanko.netgaleria.pl
 agnestomanko.netgaleria.pl
 dabrowska-wozniak.netgaleria.pl
 monika.przybycien.netgaleria.pl
 geisha.netgaleria.pl
 salonikkolobrzeski.netgaleria.pl


   

Jeœli nie posiadacie własnej strony www, lub zamierzacie założyć dobrze reklamowany sklep internetowy w sieci to zachęcamy do zapoznania się z ofertą Polskiej Netgalerii. Budujemy witryny, zakładamy dobre galerie i tworzymy łatwe w obsłudze sklepy www. Zapraszamy do kontaktu z administracją portalu budowy stron artystycznych.© by Polskie Ekspozycje Sztuki

Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje o ciasteczkach